Naše služby

Frézování komínu

Frézování slouží k rozšíření komínového průduchu pro následné vložkování. Při práci používáme vlastní komínovou frézu, která pomocí vysokorychlostní technologie drolí vnitřní zdivo komína (beton, šamot či kameninu) na prach. Po frézování následuje vložkování, které zabezpečuje správnou těsnost komína a slouží pro bezpečný odvod spalin od spotřebičů. Toto řešení se využívá při rekonstrukcích a sanacích komína a je ekonomicky i časově úspornější než pořízení nového komínu.

Vložkování komínu

Jedná se o jeden z nejpoužívanějších způsobů rekonstrukce komínů, kdy se stávající komínový průduch vybaví novou vložkou odpovídajícího rozměru. Tyto vložky jsou vyráběny z pevného či ohebného materiálu. Vložkování je prováděno po vyfrézování komínů nebo při výměně staré komínové vložky a zabezpečuje bezpečný odvod spalin od spotřebičů.
Stavba a montáž komínů

Stavba a montáž komínů

Poohlížíte se po novém komíně, ale nevíte si rady, který vybrat? Anebo už komín máte, ale netušíte, jak jej správně namontovat? Dejte nám vědět, rádi vám pomůžeme se stavbou i montáží vašeho nového komínu.

Oddehtování komínu

Oddehtování komína provádíme, abychom odstranili dehet a další nečistoty, které se zachycují uvnitř komína a není možné je vyčistit štětkou. Jedná se o složitou práci, kterou není možné provádět u všech typů komínů. Rádi vám poradíme, zda se hodí zrovna pro vás.
Oddehtování komínu​
Prohlídka inspekční kamerou

Prohlídka inspekční kamerou

Pomocí inspekční kamery zkontrolujeme, zda ve vašem komíně funguje vše tak, jak má. Pokud bychom našli nějaké problémy či nutné opravy, rádi vám poradíme, jak je vyřešit.

Používáme pouze profesionální techniku.

Individuální přístup ke každé zakázce.

Máme již přes 6 let zkušeností.

Zaujali jsme vás? Napište nám.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle GDPR.

Top